FİRMA PROFİLİ

Teknik Sağlık, 1994 yılında kurulmuş ve medikal sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Aradan geçen uzun yıllar boyunca çeşitli firmaların bayiliklerini yapmış ve 2004 yılından itibaren ithalat yapmaya başlamıştır.Almanya’dan Gelitacel (Oxidized Reseorbable Cellulose) ve Gelitaspon (Absorbabl Jelatin Sünger) kanama durdurucu ürünlerin Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlenmiştir. Firmamızın 2006 yılında İstanbul’da kurduğu Plastik Enjeksiyon Fabrikası’nda, ”Tekcell” markası ile imalata başlamıştır. 2008 yılından itibaren LifeCast, Gozala, Oscar, Reichberg ve Yutek tescilli markalarla Çin, Almanya ve Kore’den çeşitli medikal cihaz ve tıbbi malzeme imalatlarını da sürdürmektedir. Firmamız ”TEKCELL’ markasıyla farklı ülkelerde ve Türkiye’de imalatlar yapmakla beraber tüm dünya markalarını da bayilerine ulaştıran bir medikal depodur.

MİSYONUMUZ

Biliyoruz ki sağlık sektöründe kullanılacak olan ürünler öncelikle kaliteli ve kolaylıkla satın alınabilecek fiyata sahip olmalıdır. Bunun bilincinde olan firmamızda amaç, kaliteli ve ekonomik olan ürünlerin imalatını ve ithalatını yaparak bayilerine sunmaktır. Misyonumuzu, her zaman bu ilkeler doğrultusunda sürdüreceğimizin teminatını veriyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız; tüm dünyanın birlikte hareket ettiği günümüzde, bu hareketin dışında kalmamaktadır. Kalite konusundaki hassasiyetimiz gereği, ithal etmekte olduğumuz ürünlerde (ISO) ve (EN) gibi kalite belgelerinin yanı sıra (CE) belgeleri bulunmaktadır. Kalite konusundaki düşüncelerimiz sadece ürün bazında değil, satış sonrası hizmet bazında da geçerlidir.

TANITIM FİLMİMİZ