post

3 Katlı Ultrasonik Telli Maske

3 Katlı Ultrasonik Telli Maske Özellikleri

3 katlı cerrahi maske belirli ortamlar dışında COVID-19 salgınına karşı en etkili korumalardan biridir.

Çeyrek asırlık tecrübe ile 3 katlı cerrahi maske üreticisi olan Teknik Sağlık’ın ürettiği Tekcell 3 Katlı Ultrasonik Telli Maske, en yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmiştir.

Piyasadaki etkisiz ya da filtrasyon özelliği sınırlı olan maskeler yerine, iç ve dış katmanlarında nonwoven kumaş ve iç kısmında polipropilen malzeme bulunan, %98 filtrasyon özelliği taşıyan maskeleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Üç katlı maskeler, kumaş maskelerin aksine tek kullanımlıktır ve yıkanmazlar. Gün içerisinde, belirli aralıklarla değiştirilmek suretiyle kullanıldıklarında kumaş maskelere göre daha çok koruma sağlarlar. Aşağıdaki görselde üç katlı cerrahi maske kullanımına göre değişen risk oranlarını görebilirsiniz.

3 Katlı Maske Kullanımında Risk Oranları

3 Katlı Ultrasonik Telli Maske. Toptan Satış için 0212 621 00 59 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Maske Üretim Videomuz

Teknik Sağlık maske üretimine devam ediyor…..

Geplaatst door Teknik Sağlık op Donderdag 2 juli 2020
post

Tekcell Ürün Katalogları

Teknik Sağlık Ana Ürün Kataloğu

Teknik Sağlık Firmamızın Ana Ürün Kataloğuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ana Ürün Kataloğu

Tıbbi Cihaz Ürün Kataloğu

Teknik Sağlık Firmamızın tıbbi cihazlarının bulunduğu Tıbbi Cihaz Ürün Kataloğuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tıbbi Cihaz Ürün Kataloğu

Ortopedi Ürün Kataloğu

Teknik Sağlık Firmamızın ortopedik ürünlerinin bulunduğu Ortopedi Ürün Kataloğuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ortopedi Ürün Kataloğu

post

Teknik Sağlık Hakkında

Teknik Sağlık, 1994 yılında kurulmuş ve medikal sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Aradan geçen uzun yıllar boyunca çeşitli firmaların bayiliklerini yapmış ve 2004 yılından itibaren ithalat yapmaya başlamıştır.Almanya’dan Gelitacel (Oxidized Reseorbable Cellulose) ve Gelitaspon (Absorbabl Jelatin Sünger) kanama durdurucu ürünlerin Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlenmiştir. Firmamızın 2006 yılında İstanbul’da kurduğu Plastik Enjeksiyon Fabrikası’nda, ”Tekcell” markası ile imalata başlamıştır. 2008 yılından itibaren LifeCast, Gozala, Oscar, Reichberg ve Yutek tescilli markalarla Çin, Almanya ve Kore’den çeşitli medikal cihaz ve tıbbi malzeme imalatlarını da sürdürmektedir. Firmamız ”TEKCELL’ markasıyla farklı ülkelerde ve Türkiye’de imalatlar yapmakla beraber tüm dünya markalarını da bayilerine ulaştıran bir medikal depodur.